داستان سریال صفر بیست و یک قسمت یازدهم + خلاصه داستان قسمت قبل

در ادامه این مطلب از پایگاه خبری کولاک نیوز خلاصه داستان قسمت یازدهم سریال صفر بیست و یک را می خوانید: سریال ۰۲۱ هرشب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه بر روی آنتن شبکه سه سیما می رود و پازپخش آن در ساعات ۳۰ دقیقه بامداد، ۹ و ۵۰ دقیقه صبح و ۱۴ روز بعد می باشد.

قسمت یازدهم سریال صفر بیست و یک

سعید به سراغ جلال سیف که حالا رئیس شده است تا درباره‌ پرونده های اداره صحبت کند که با گیر های بی اندازه او رو به رو می‌شود و نا امید از آن جا می‌رود و با ارسلان در کافه ای قرار می‌گذارد تا آمار ستار مدیر ساختمانشان را بگیرد که با جواب های بی سر و ته ارسلان راه به جایی نمی‌برد و بعد از رفتن به سراغ دایی تورج ارسلان از او ماموریت می‌گیرند که به خانه غفور خان بروند و کت شلوار او را بیاورند که غفور خان بعد از زدن سعید کت شلوار تورج را با کاتر پاره پاره می‌کند و به ارسلان می‌دهد.
در اداره برای شکایت های ثبت شده جلسه تشکیل داده اند که سعید متوجه می‌شود که با شماره های کارمندان اداره این شکایات ثبت شده است و جلال سیف می‌گوید که این اتفاق باید با بازرسی کل درمیان گذاشته شود.

بیشتر بخوانید:

داستان سریال صفر بیست و یک قسمت دهم

ارسلان به همراه سعید به باشگاه ستار رفته اند تا ورزش کنند و رو فرم بیایند که سعید از صحبت های ارسلان با ستار متوجه می‌شود که قرار است، ستار امشب به خاستگاری برود که باعث می‌شود سعید حساس شود و ستار را تعقیب کند که ستار با گل و شیرینی به خانه اش که در همسایگی خانه شادی است، می‌رود که سعید به مرجان خاله شادی زنگ می‌زند و جویای ماجرا می‌شود که او اظهار بی خبری می‌کند و از واحدش بیرون می‌رود که متوجه می‌شود ستار با گل و شیرینی به واحد خواهرش رفت.
مازیار و خانواده اش به جشن تورج می‌روند که بعد از مدتی غفور خان نیز به آن جا می رود و بعد از زهر چشم‌گرفتن از مرجان و مازیار با تیکه ای به تورج از آن جا خارج می‌شود…

دانلود قسمت اول تا آخر سریال صفر بیست و یک + خلاصه داستان

منبع : کولاک نیوز